Zalecenia i wskazania lekarskie - Zestaw e-booków POZejusz 5/5 CAŁOŚĆ

POZejusz = gotowość do pracy w POZ i NPL.

Przekonaj się, że warto sprawdzając DEMO i Spisy treści pod tym linkiem https://drive.google.com/drive/folders/1phnwKEXhC72hP8AgXfNq56-4i8vHPMcs?usp=sharing a także przeglądając Screeny w galerii w sklepie. Możesz też zapisać się na newsletter i czasami otrzymać nowy rozdział.

Uwaga! POZejusz nie zrobi z Ciebie specjalisty med. rodzinnej. Jednakże wyniesie Cię "na kilka leveli" wyżej, pozwoli Ci uniknąć kilku pierwszych miesięcy pracowania po omacku.

Cena: 799,00 zł 799.00
ilość szt.
Zyskujesz 799 pkt [?]

towar niedostępny

SKU: 17F4-478C7

Opis

POZejusz stanowi przygotowanie i zestaw narzędzi dla początkującego lekarza, przyspiesza i upraszcza pracę w przychodni POZ. Ten zestaw zawiera wszystkie 5 e-booków + 2 w gratisie: Zdrowomira oraz RENTGENiusza. Ebooki są w formacie PDF, a zalecenia gotowce dodatkowo w DOCX, dzięki temu można je edytować, kopiować i wklejać z zachowaniem układu: akapitów i spacji w programie Microsoft Word oraz Libra Office.

Co zawiera POZejusz? Coś czego nie wie młody lekarz, czyli m.in. co w praktyce mówić i zalecać pacjentowi? Jakiej i jak szybkiej poprawy parametrów zdrowotnych oczekiwać po zastosowaniu określonych dawek leków?

Podane na tacy m.in. gotowe, kompleksowe zalecenia lekarskie do wyszukania tagami Ctrl+F w treści, skopiowania, dostosowania, wklejenia i wydrukowania pacjentowi na kartce A4. Zalecenia zawierają nazwy handlowe i chemiczne leków oraz skrócone działanie leku + full info dla pacjenta jak brać lek (jak dawka, ile x / dz, jak długo, jak w relacji do pokarmu, na co uważać).

Obejmują >170 spraw, objawów i chorób (dorośli + dzieci), które spotkają Cię w POZ. W tym rzadsze profile wizyt np. stany nagłe, na które również będziesz przygotowany, dzięki schematom krok po kroku. Otrzymasz również propozycje zawartości apteczki, którą zalecam mieć w swojej torbie do pracy.

Znajdziesz tu też gotowe do wydruku pacjentom zalecenia dietetyczne i stylu życia w chorobach cywilizacyjnych.

POZejusz, to także > 90 przypadków medycznych z przychodni w pełni opisanych, często ze zdjęciami i wynikami laboratoryjnymi. Niektóre to ciąg kilku wizyt, więc zaobserwujesz jak zmienia się stan pacjenta po zastosowanym leczeniu.

Zbiór rad, uwag i lekcji” to część, w której zapoznasz się z life-hackami i pewnego rodzaju know-how umożliwiającymi Ci super start w zawodowym życiu. Poruszane są tematy poszukiwania pracy,  zarobków, podatków, wyglądu pracy w POZ, formalności i papierologii w POZ, na co uważać przy receptach, podpowiedzi do diagnostyki i leczenia.

Bardzo przydatne okażą się też opracowania najczęściej używanych grup leków w POZ, będące przypomnieniem farmakologii oraz najgroźniejsze interakcje pospolitych leków przypisywanych w POZ.

Najczęściej używane w POZ kody ICD-10 to kolejna rzecz z POZejusza, którą na pewno wykorzystasz.  Wspomnieć też trzeba o wzorze korzystnej dla lekarza umowy konkraktowej (B2B) oraz liście badań do zlecenia w POZ. Wszystko to znajdziesz w POZejuszu!

Jako autor życzę Ci wygodnej i gładkiej pracy!

{newtable/ Spis treści i DEMO/}

Spisy treści i DEMO zestawu e-booków POZejusz przeczytasz/ pobierzesz z dysku Google:

link do folderu na dysku Google: 

https://drive.google.com/drive/folders/1phnwKEXhC72hP8AgXfNq56-4i8vHPMcs?usp=sharing

Albo wyświetl/ pobierz pliki oddzielnie, klikając w poniższe linki:

Zalecenia gotowce DOROŚLI - spis treści

Zalecenia gotowce DZIECI - spis treści

Przypadki medyczne z POZ - spis treści

Zbiór rad, uwag i lekcji do POZ - spis treści

Przydatne załączniki - spis treści

DEMO zestawu e-booków POZejusz

Specyfikacja

Format plików PDF i DOCX* (DOCX tylko Zalecenia "gotowce" poszerzone o zalecenia dietetyczne))
Zabezpieczenia antypirackie zakodowany, indywidualny znak wodny; czas na pobranie plików 60 dni
Sposób dostawy elektronicznie: pobranie z konta klienta
Limit pobrań przez klienta 3
Wydawnictwo Ef Ef Usługi Wydawnicze Ewa Krefft-Bladoszewska
Prawa autorskie Adam Dobrowolski
Rozmiar e-booków format A4
Tytuł Zalecenia "gotowce" DOROŚLI
ISBN 978-83-968107-3-1
Liczba stron PDF 75 str. , DOCX 95 str.
Tytuł Zalecenia "gotowce" DZIECI
ISBN 978-83-968107-4-8
Liczba stron PDF 48 str., DOCX 59 str.
Tytuł Przypadki medyczne z POZ
ISBN 978-83-968107-6-2
Liczba stron 233
Tytuł Zbiór rad, uwag i lekcji do POZ
ISBN 978-83-968107-7-9
Liczba stron 62
Tytuł Przydatne załączniki
ISBN 978-83-968107-5-5
Liczba stron 47

Opinie o produkcie (4)

10 listopada 2023

Bardzo polecam ten produkt ,jeśli ktoś jest zainteresowany szybkim i skutecznym nabyciem wiedzy niezbędnej w POZ ,a nie wdawaniem się w nadmierne teoretyczne szczegóły. Czytając pozejusza ma się wrażenie jakby rozmawiało się ze starszym lekarzem udzielającym praktycznych porad młodszemu koledze. Skondensowana,niezbędna wiedza to zdecydowany plus całego zestawu.Dzięki pozejuszowi czuję się przygotowany po stażu do przyjmowania pacjentów młodszych i starszych w POZ i nie tylko.

21 listopada 2023

Ogólnie mogę polecić, ale nie przeczytałem jeszcze wszystkiego. W przypadkach medycznyc na plus, że dużo wyników i zdjęć, oraz że ciągi wizyt. Zalecenia gotowce przeglądałem i jest tego sporo, wygląda dobrze. Pracę w POZ dopiero zacznę, wtedy przetestuję "gotowce" w praktyce. Mogę jeszcze dodać, że przydały się rozdziały na temat wyboru miejsca pracy, ponieważ kierowałem się wskazówkami tzn generalnie autor przekonuje do pracy w POZ na wsi.

10 lutego 2024

Bardzo polecam ! Idealne na start pracy, przy pracy 15 min na pacjenta bardzo istotny jest czas w związku z czym gotowce do druku bardzo usprawniają pracę. Przejrzyście i rzetelnie przedstawione zalecenia z konkretnymi dawkami RÓWNIEŻ W STANACH NAGŁYCH. Świetne przypadki kliniczne ze zdjęciami wysypek dzieci, a w pracy w POZ to chleb powszedni i warto się opatrzeć chwilę wcześniej. Zeskanowane dzienniczki ciśnień, zalecone leki, modyfikacja leczenia, kontynuacja kolejnych wizyt! Czym się różni od konkurencji ? Po 1 kupujesz raz i masz na stałe (a nie subskrypcję i stały wydatek) po 2 opisy przypadków klinicznych są różne pod pacjenta i można stworzyć swój indywidualny szablon lub podpatrzeć różne, a nie 1 opis do 1 choroby, kalkulator leków za darmo za zapis do newslettera :)

11 lutego 2024

Jeśli szukasz czegoś co ułatwi pracę w POZ, NPL to serdecznie polecam. Poprzez lupkę można szybko znaleźć potrzebne choroby, ale nie tylko bo ja osobiście jestem zadowolona z tego,że dzięki lupce mogę znaleźć każdą frazę np. gdy chcę upewnić jakie jest dawkowanie leku to mam pod ręką a nie,że muszę najpierw wyszukać daną chorobę jak na innych popularnych portalach, co dla mnie jest mega ważne jak mam mało czasu bo przede mną stoi pacjent :) Dodatkowo jak ktoś chce bardziej utrwalić sobie wiedzę to jest dużo przypadków prosto z POZ, często jeden problem obejmujący kilka wizyt. Jest też spoko plik z różnymi gr leków np p/cukrzycowych p/histaminowych czy odnośnie NT, czyli niezbędnik, który ma się pod ręką. Polecam

ESTETYCZNA I PRZEJRZYSTA
TREŚĆ

AUTENTYCZNE WYNIKI
BADAŃ

PRZYPADKI MEDYCZNE
ZE ZDJĘCIAMI

TREŚĆ ZREDAGOWANA PRZEZ
LEKARZA POZ Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Ebooki POZejusza kupujesz 1 raz, pobierasz na komputer i masz je NA ZAWSZE
sklep www.pozejusz.pl to SKLEP, a nie platforma subskrypcyjna z ograniczonym czasowo dostępem do treści.

Kupując Ebooki POZejusza masz DOSTĘP do przyszłych AKTUALIZACJI, nieważne kiedy dokonałeś zakupu.
nowe pliki pojawiają się w: Moje konto -> Zamówienie nr X -> Pliki do pobrania. Dlatego w sklepie wymagana jest rejestracja konta. O aktualizacjach informujemy mailowo i w social mediach.

Pokażesz profesjonalizm
Zalecenia lekarskie cenione przez
pacjentów 

Nie będziesz się bać!
Schematy na stany nagłe w
POZ

Podejmiesz pracę szybciej!
POZejusz = gotowość do pracy w
POZ i NiŚOZ

Skuteczne leczenie
choruj krócej
i skąpoobjawowo

Wyczerpujące zalecenia
jak brać dany prepearat: po co, jaka dawka,
jak często, jak długo itp.

Kompleksowe zalecenia
dla dorosłych, dla dzieci, kobiet w ciąży,
kobiet karmiących piersią

Akapit dodatkowy

POZejusz jest dla Ciebie jeśli:

  • zaczynasz pracę w POZ lub NiŚOZ, albo pracujesz krótko i chcesz sobie wszystko usystematyzować

  • miałaś/-eś długą przerwę zawodową i wracasz do pracy w POZ lub NiŚOZ

  • jesteś lekarzem z zagranicy i rozpoczynasz pracę z polskimi pacjentami, nie orientujesz się w preparatach dostępnych na polskim rynku, ani polskim systemie opieki zdrowotnej

  • pracujesz z pacjentami obcojęzycznymi i chcesz im błyskawicznie wydawać zalecenia w ich języku ojczystym z pomocą translatora Google (kopiuj z POZejusza -> wklej do translatora -> kopiuj z translatora -> wklej do Worda -> wydrukuj)

  • jesteś internistą i chcesz pracę w szpitalu zmienić na pracę w przychodni lekarza rodzinnego

  • przyjmujesz tylko dorosłych i chcesz poszerzyć realizację wizyt o pacjenta pediatrycznego

  • przyjmujesz tylko dzieci i chcesz poszerzyć realizację wizyt o pacjenta dorosłego

Będziesz to mieć w małym palcu!
Skrupulatne zalecenia lekarskie z nazwami handlowymi i chemicznymi leków oraz skróconym działaniem leku, a także kompleksowym info dla pacjenta jak brać lek

Będziesz przygotowany!
Opracowane ponad 95% sytuacji w POZ. W samych Zaleceniach "gotowcach" łącznie ponad 170 objawów/chorób/spraw spotykanych w POZ

Przypomnisz sobie, to co trzeba!
M.in. skrótowe opracowanie farmakologii częstych leków w POZ oraz groźnych interakcji leków w POZ

Co zawiera POZejusz?

Co zawiera POZejusz?

POZejusz składa się z następujących E-booków:

„Zalecenia „gotowce” – DOROŚLI”
Zbiór zaleceń obejmujący >95 % przypadków i objawów, które trafią Ci się w POZ. Zalecenia są typu kopiuj-wklej, wyszukujesz Ctrl+F, dobierasz w zależności od objawów i wydajesz je pacjentowi wydrukowane na kartce A4.

nazwy handlowe leków (i zamienników), substancja czynna, jej działanie

zrozumiałe dla pacjenta

wyczerpujące (jaka dawka?; co ile godzin/ ile x / dzień?; jak długo?; jak w zależności od pokarmu?; o jakiej porze dnia?; zamienniki? – może ma już w domu)

poparte doświadczeniem i zadowoleniem ze strony pacjentów

„Zalecenia „gotowce” – DZIECI”
Jw. Dawkę przeliczasz w kalkulatorze POZejusza, uzupełniasz i drukujesz pacjentowi.
„Przypadki medyczne w POZ”
Omówienie >90 % rodzajów wizyt w POZ jako wyczerpujący dziennik, tego co miało miejsce w moich miejscach pracy.

zebrany wywiad

co zostało wybadane

wyniki badań i zdjęcia, jeśli były wykonane

przemyślenia

rozpoznania

wydane zalecenia

dalsze losy

„Zbiór rad, uwag i lekcji do pracy w POZ”
Wszelakie rady i przemyślenia, sugestie dla młodego lekarza rozpoczynającego pracę w POZ, NPL, Izbach Przyjęć. Tematyka dotyczy m.in.

szukania pracy

organizacji pracy

relacji z pacjentami

niuansów medycznych

biurokracji w POZ

diagnozowania, analizy badań

ważnych rzeczy, o których trzeba pamiętać

Załączniki do POZejusza:

„ICD-10 w POZ – najczęściej używane i przydatne kody”
„Stany nagłe w POZ – gotowe schematy, apteczka”

twoja apteczka do pracy

zawał serca, ból wieńcowy, stan przedzawałowy

wstrząs anafilaktyczny u dziecka i u dorosłego

stan padaczkowy, epilepsja

migotanie przedsionków

podejrzenie udaru

skręt jądra

„Opracowanie wybranych grup leków w POZ”

leki na nadciśnienie najczęściej używane w POZ

leki w cukrzycy t. 2 najczęściej używane w POZ

leki p/alergiczne – doustne p/histaminowe

sterydy miejscowe

„Zalecenia dietetyczne i stylu życia w chorobach cywilizacyjnych”

dyslipidemie

niewydolność nerek

cukrzyca i stan przedcukrzycowy

„Wzór korzystnej dla lekarza umowy kontraktowej (B2B)”

Dowiedz się więcej

Co zawiera Zdrowomir?

Co zawiera ZDROWOMIR?

Spis treści:

1. Garść informacji o przeziębieniu
Wprowadzenie
Ważne informacje

Przyczyny przeziębienia

Kwestia antybiotyków

Kwestia leków przeciwwirusowych

Objawy w przeziębieniu

Stan podgorączkowy, a gorączka

Czas trwania przeziębienia

2. Czy kolor kataru ma znaczenie?
3. Co pomaga w leczeniu przeziębienia?
4. Co nie działa w leczeniu przeziębienia?
5. Co chroni przed przeziębieniem?
U dzieci
U dorosłych
6. Gotowe, czytelne, kompleksowe ZALECENIA: leki bez recepty, witaminy, zioła i inne suplementy:
W LECZENIU PRZEZIĘBIENIA (bóle mięśni, osłabienie, stan podgorączkowy/ gorączka, katar, zapalenie gardła, kaszel)

Dla dorosłych

Dla dzieci

U kobiet w ciąży

U kobiet karmiących piersią

W GĘSTYM KATARZE I ZAPALENIU WIRUSOWYM ZATOK

Dla dorosłych i karmiących piersią

Dla dzieci

W PROFILAKTYCE PRZEZIĘBIEŃ

Dla dorosłych i karmiących piersią

Dla dzieci

U kobiet w ciąży

W GRYPIE

Dla dorosłych i karmiących piersią

Dla dzieci

W PROFILAKTYCE GRYPY
7. Źródła
Podsumowując, warto zakupić ZDROWOMIRA ponieważ:

Podsumowując, warto zakupić ZDROWOMIRA ponieważ:

od tej pory będziesz dysponować skutecznym leczeniem przeziębienia u siebie i rodziny

zalecenia ze Zdrowomira stłumią objawy i doprowadzą do szybszego o kilka dni wyzdrowienia

oszczędzisz więc sobie trudu i cierpienia, szybciej wrócisz do aktywności zawodowej

będziesz mógł stosować profilaktykę przeziębienia opartą o dowody naukowe

zalecenia ze Zdrowomira ograniczą potrzebę zgłaszania się do lekarza z powodu przeziębienia

zaoszczędzisz pieniądze na nieskutecznych lekach, ziołach i innych suplementach o udowodnionym braku pomocnego działania w leczeniu przeziębienia i ochronie przed nim

Kup teraz 49 zł brutto

Podsumowując, warto zakupić POZejusza ze wszystkich powyższych powodów. Do tego:

Podsumowując, warto zakupić POZejusza ze wszystkich powyższych powodów.
Do tego:

zakup zwróci Ci się w 1 dzień pracy w POZ, ponieważ obecne oferty pracy w POZ dla lekarza bez specjalizacji to 140-180 zł/ godz, ok. 1600 zł brutto/ dzień

zaoszczędzisz dzięki niemu kilka cennych minut na każdej wizycie

zaoszczędzisz minimum kilkaset godzin na napisaniu i dopracowywaniu własnych, podobnie rozbudowanych zaleceń gotowców

będziesz miał uporządkowaną wiedzę pod ręką, więc unikniesz niezręcznego, przedłużającego się googlowania przy pacjencie

nauczysz się praktyki, dzięki przypadkom medycznym: zaobserwujesz jak zmienia się m.in. ciśnienie i glikemia u pacjentów po włączaniu różnych dawek leków i modyfikacjach leków

Kup teraz 799 zł brutto

W sumie to jeszcze nie wszystko! Do zestawu POZejusza otrzymujesz w gratisie jeszcze 2 ebooki! ZDROWOmir to ebook dla pacjentów opisujący skuteczne leczenie i profilaktykę przeziębień na podstawie Evidence Based Medicine.

RENTGENiusz to ebook dla lekarzy wdrażający do tematyki RTG klatki piersiowej z małym dodatkiem o RTG kręgosłupa. Jeśli nie wiesz czy zlecić RTG KLP P-A, czy A-P, boczne Prawe, czy Lewe. Jeśli nie wiesz kiedy i co to zmienia. Jeśli patrzysz się na zdjęcie i nie wiesz czy to P-A, A-P, boczne P, czy L. Jeśli nie wiesz czy zacienienie jest jasne, czy ciemne. To wtedy RENTGENiusz jest dla Ciebie.

Ebooki medyczne dla lekarzy Pozejusz | Lwowska 5/15, 00-660 Warszawa | E-mail: shop@pozejusz.pl | Tel.: 609 552 442 | NIP: 5252625624 | REGON: 362170026

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium